Temsilci İletişim Bilgileri
Temsilci İletişim Bilgileri

FAKÜLTE /YO SEKRETER DEKAN ÖĞRETİM ELEMANI DÂHİLİ
Atatürk Eğitim Ayşe Nadir Prof. Dr. Hüseyin Uzunboylu Dr.Behcet Öznacar

behcet.oznacar@neu.edu.tr

110
Diş Hekimliği Ayşe Kişmir Prof. Dr. Mutahhar Ulusoy Yrd.Doç.Dr. Fatma Basmacı

fatma.basmaci@neu.edu.tr

100-2677
Eczacılık Nihal Özçelik Roza Prof. Dr.İhsan Çalış Eda Becer eda.becer@neu.edu.tr 122
Fen-Edebiyat  Yeliz Yıltay Prof. Dr.İlkay Salihoğlu Doç. Dr. Esra Karabacak

esra.karabacak@neu.edu.tr

251
Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fikriye Emiralp, Nesrin Aydınoğlu Prof. Dr.Uğurcan Akyüz Evrim Ergün (262)

evrim.ergun@neu.edu.tr

427
Hukuk Emete Mısırlıoğlu

Duygu Mertbilek Tezay

Prof. Dr. Vehbi Selim Ataergin Muhammed Erdal

muhammed.erdal@neu.edu.tr

246
İktisadi ve İdari Bilimler Hümeyra Uzun,

Fikriye Sonaroğlu Kaşer

Doç. Dr. Şerife Zihni Eyüpoğlu

( Dekan Vekili)

Dr. Şevki Kıralp

sevki.kiralp@neu.edu.tr

 

7-3102
İletişim Fak. Zarif Çağa Doç. Dr. Eser Keçeci Öğr.Gör.Ufuk Altunç

ufuk.altunc@neu.edu.tr

338

 

İlahiyat   Prof. Dr. İbrahim Çapak Dr. Samire Hasanova

samire.hasanova@neu.edu.tr

472
Mimarlık Kıymet Reis,

Ezo Gazitepe

Prof. Dr.Uğurcan Akyüz Şefika Karaderi Özsoy

sefika.karaderi@neu.edu.tr

281
Mühendislik Özlem Tosun Prof. Dr. Ali Ünal Şorman Dr. Mustafa Tunay

mustafa.tunay@neu.edu.tr

460
Sağlık Bilimleri Seda Yürekli Prof. Dr.Sevinç Yücecan Özlem Akalpler

ozlem.akalpler@neu.edu.tr

130
Sahne Sanatları Özüm Malyalı, Ferdiye Barabar Prof. Bozkurt Kuruç İsmihan yorgancı

ismihan.yorgancı@neu.edu.tr

3021
Tıp Ayten Angın Prof. Dr. Gamze Mocan Yrd. Doç. Dr. Ruken Tan

ruken.tan@neu.edu.tr

7-3027
Veteriner Sıdıka Sağman Prof. Dr. Ömer M. Esendal Yrd. Doç. Dr. Hüban Göçmen huban.gocmen@neu.edu.tr 7-3156
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu   Prof. Dr. Nail Bulakbaşı Dr.Tuğçe Balcı tugce.balci@neu.edu.tr 1131